یازدهمین رویداد فیناپ با حمایت گروه بهسازان فردا پنجشنبه اول اسنفد 98 برگزار می شود

یازدهمین رویداد فیناپ با محوریت بررسی روند توسعه فین تک ایران در طی سال های گذشته، پنجشنبه اول اسفند ۹۸ با حمایت گروه فن آوران هوشمند بهسازان فردا و با حضور جمعی از مدیران، متخصصان و کارشناسان حوزه های مالی، اصحاب رسانه و افراد متخصص و علاقه مند به حوزۀ فین تک برگزار می شود.

در فیناپ یازدهم همچون دوره های گذشته پنل های تخصصی با محوریت بیان چالش های حوزۀ فین تک برگزار خواهد شد . پنل رگولاتوری و فین تک با حضور مدیران بانکی و فناوری کشور برگزار خواهد شد که در این پنل «مهران محرمیان» معاون فناوری های نوین بانک مرکزی، «مرتضی ترک  تبریزی» معاون فناوری اطلاعات بانک ملت و رئیس هیأت مدیره گروه بهسازان فردا، «نیما امیرشکاری» کارشناس بانکداری الکترونیک و فناوری های مالی و «مهدی عبادی» دبیر انجمن فین تک حضور خواهند داشت.

بخش جایزه نهال فین تک بخش جدید رویداد فیناپ است که برای نخستین بار در صنعت فین تک ایران منتخب های این حوزه را معرفی و از آنها تقدیر خواهد کرد. این بخش که با همکاری کمیته ای علمی متشکل از مدیران و متخصصان حوزۀ فین تک درحال برگزاری است نتایج نهایی آن روز ۱ اسفند و در بخش پایانی رویداد فیناپ اعلام خواهد شد. همچنین در این بخش رأی گیری مردمی هم در وب سایت رویداد فیناپ فعال است و علاقه مندان می توانند به نامزدهای منتخب خود رأی داده و نتیجۀ آرای مردمی را مشاهده کنند.

گفتنی است؛ تیم فیناپ بخشی از درآمد بلیت فروشی یازدهمین رویداد فیناپ را به مؤسسه خیریه کودکان فرشته اند اختصاص خواهد داد و تمام شرکت کننده ها با خرید بلیت می توانند در این کار مشارکت کنند.

 علاقه مندان جهت حضور در رویداد و اطلاع از جزئیات آن می توانند از طریق لینک https:/evand.com/events/finup11 ثبت نام کنند. همچنین، آخرین اخبار و اطلاعات در وب سایت این رویداد به نشانی http://finupevent.ir  و شبکه های اجتماعی آن با شناسۀ finupevent  قابل مشاهده است.